DOFINANSOWANIE DO 80%! - Przyjdź do nas po dofinansowanie na usługi rozwojowe. - Kursy, szkolenia i doradztwo dla właścicieli i pracowników Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zapraszamy!

„Wyjazd studyjny do Rumunii”

Operacja pn: „Wyjazd studyjny do Rumunii”, realizowana w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2018 – 2019, mająca na celu nawiązanie międzynarodowej współpracy partnerskiej  z rumuńskimi Lokalnymi Grupami Działania; współfinansowana jest ze środków  Unii Europejskiej w ramach działania Pomocy Technicznej Program Rozwoju Obszarów Wiejskich   na lata 2014 – 2020.

Program wyjazdu:

Dzień 1. Przejazd z Kłobucka do m. Brasov w Rumunii.

Dzień. 2 Spotkanie z przedstawicielami w m. Saschiz

-prezentacja projektów realizowanych na obszarze  Dealurile     Tarnavelor LAG

Dzień 3. Spotkanie z przedstawicielami fundacji ADEPT w m. Saschiz

- prezentacja projektów realizowanych przez fundację

Dzień 4. Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowej zajmująca się realizacją projektów dot. rozwoju turystyki w okolicach Brasova

- prezentacja projektów Transylvanian Highlands

- wizyta w gospodarstwach agroedukacyjnych

Dzień 5. Powrót do Kłobucka

Termin wyjazdu: 22-26 sierpień 2018

Grupa docelowa będzie liczyć maksymalnie 50 osób. W jej skład wejdą:

- przedstawiciele  LGD Zielony Wierzchołek Śląska oraz samorządu – 30 osób

- przedstawiciele LGD Perła Jury, LGD Bractwo Kuźnic oraz LGD Partnerstwo Północnej Jury oraz samorządu – 20 osób.

Treść informacji:  PDFWyjazd studyjny.pdf