• logo-trasa.jpeg
    28.11.2022

ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY

Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska" zaprasza na Rajd Rowerowy

"Śladami górnictwa rud żelaza"

START:  3 grudnia 2022 r. godz. 9:00 Panki, ul. 1 Maja KAWIARNIA "U BRACI"

ZAPISY: LGD "ZIELONY WIERZCHOŁEK ŚLĄSKA" tel: 34 317 25 30 lub 509 139 870

• DRUGA SZNANSA1.jpeg
    28.10.2022

POMOC DLA UKRAINY - AKCJA ZAKOŃCZONA

W imieniu Stowarzyszenia "Druga Szansa" uprzejmie informujemy, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie kołdrami sobotnie ich wydawanie zostaje odwołane.

• STOWARZYSZENIE "DRUGA SZANSA" WE WSPÓŁPRACY Z POWIATEM KŁOBUCKIM ORAZ GMINĄ KŁOBUCK ZAPRASZAJĄ OBYWATELI UKRAINY, PRZEBYWAJĄCYCH NA TERENIE POWIATU KŁOBUCKIEGO PO 24 LUTEGO 2022 R,

• Rada LGD na posiedzeniu w dniu 28.09.2022 r. oceniła i wybrała do finansowania wnioski o przyznanie pomocy na operacje w zakresie przedsięwzięcia:  2.2.1 ROZWÓJ INFRASTRUKTURY KULTURALNEJ skazanego w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” na lata 2014-2020 (LSR), cel szczegółowy 2.2 Rozwój oferty spędzania wolnego czasu oraz
    integracja i aktywizacja mieszkańców obszaru LGD w tym poprzez działania edukacyjno-wychowawcze w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”  oraz  1.1.1 ROZWÓJ INFRASTRUKTURY REKREACYJNO-TURYSTYCZNEJ wskazanego w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” na lata 2014-2020 (LSR), cel szczegółowy 1.1 Rozwój turystyki, w tym agroturystyki i turystyki kulturowej – rozbudowa bazy i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej np. szlaków rowerowych i edukacyjnych, rozwój rozpoznawalnych produktów turystycznych; skuteczna promocja w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Więcej aktualności