DOFINANSOWANIE DO 80%! - Przyjdź do nas po dofinansowanie na usługi rozwojowe. - Kursy, szkolenia i doradztwo dla właścicieli i pracowników Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zapraszamy!

• baner_dni_jakubowe_2018.jpeg
    17.07.2018

Krzepickie Dni Jakubowe

W dniach 19-22.07.2018 r. odbędą się VII Krzepickie Dni Jakubowe. Imprezie będzie towarzyszył Jarmark Kupiecki nawiązujący do bogatej, targowej historii Krzepic.

• W dniu 10 lipca 2018 roku 21 Lokalnych Grup Działania z 6 województw: 14 ze świętokrzyskiego, 2 z wielkopolskiego, po 1 z: łódzkiego, śląskiego w tym  Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska", lubelskiego i małopolskiego) oraz partner ze Słowacji podpisali umowy o współpracy w ramach projektu „Kreator Przedsiębiorczości”.

• baner_nagroda.jpeg

Nagroda dla LGD

W dn. 30.06.2018 Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska" brała udział w organizowanym w Bochni przez LGD Dolina Raby VIII Festiwalu Rosołu. Jury pod przewodnictwem Sylwia Ładyga/Ostra na Słodko za najsmakowitszy rosół polski uznało ten przygotowany przez drużynę LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" w składzie Janina Koślik, Teresa Kała, Elżbieta Sochacka, Janina Zawierucha. Zdobyliśmy również Grand Prix Festiwalu.

• baner_ALROW.jpeg
    20.06.2018

Szkolenia e-learningowe

Częstochowskie Stowarzyszenie Rozwoju Małej Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w kursie e-learningowym pn: „Akademia Liderów Rozwoju Obszarów Wiejskich”, realizowanym w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2018 – 2019.

Więcej aktualności