Flaga UE Logo Leader Logo LGD Zielony Wierzhołek Śląska Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • baner_wielkanoc2019.jpeg
  19.04.2019

  Życzenia Wielkanocne

  Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego dyngusa, optymizmu i samych pogodnych, wiosennych dni.

 • baner_no_limits_day.jpeg
  26.03.2019

  "NO LIMITS DAY VII"

  Zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance "NO LIMITS DAY VII" dnia 06.04.2019 r. o godz. 15.00 w GOKSiR w Przystajni, ul. Targowa 5. 

 • bitwa_regionow.jpeg
  18.03.2019

  Konkurs dla KGW

  Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z obszaru działania LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" do wzięcia udziału w V edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objęło MRiRW. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

 • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie zaprasza na bezpłatne warsztaty informacyjne dla przedstawicieli przedsiębiorców i pracodawców prowadzących działalność gospodarczą na terenie woj. śląskiego w ramach projektu pozakonkursowego pn.: Praca z EURESem – Twoim sukcesem!

Więcej aktualności

Gminy partnerskie