• konkurs_polska_wies.jpeg
    28.06.2017

Konkurs "POLSKA WIEŚ-DZIEDZICTWO I PRZYSZŁOŚĆ"

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

• Zarząd Lokalnej Grupy Działania

„Zielony Wierzchołek Śląska” zaprasza na

SPRAWOZDAWCZE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW,

które odbędzie się w dniu 20 CZERWCA 2017 r.

w Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku, ul. Zamkowa 6

o godz. 16.00 - I termin, o godz. 16.15 - II termin

• FIO.jpeg

FIO - Śląskie Lokalnie 2017

CRIS, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz Fundusz Lokalny "Ramża" ogłaszają nabór wniosków na realizację projektów w ramach konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - Śląskie Lokalnie 2017: dotacje na rozwój młodych podmiotów.

• objazdowy_bibliotekarz.jpeg

Rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

Filia nr 1 Biblioteki Publicznej Gminy Kłobuck zaprasza 20.05.2017 na rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

Start: Kłobuck, filia nr 1, ul. Orzeszkowej 44, godz. 10.00

Meta: zalew w Ostrowach nad Okszą

Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska" jest partnerem bibliotecznego rajdu.

Więcej aktualności