Flaga UE Logo Leader Logo LGD Zielony Wierzhołek Śląska Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

DOFINANSOWANIE DO 80%! - Przyjdź do nas po dofinansowanie na usługi rozwojowe. - Kursy, szkolenia i doradztwo dla właścicieli i pracowników Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zapraszamy!

 • Informujemy, że w dniu 11.04.2018 r. zostały zakończone nabory o powierzenie grantu w ramach poddziałania  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Ogółem wpłynęły 24 wnioski.

 • baner_wielkanoc.jpeg
  29.03.2018

  Życzenia Wielkanocne

  Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego dyngusa, optymizmu i samych pogodnych, wiosennych dni.

 • baner_granty_spotkanie.jpeg
  15.03.2018

  Spotkanie informacyjno-konsultacynje

  Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji i potencjalnych Grantobiorców, na spotkanie informacyjno-konsultacyje z zakresu projektów grantowych, przygotowujące do aplikowania o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 w zakresie projektów grantowych.

   

 • baner_granty.jpeg
  14.03.2018

  Nabory na projekty grantowe

  Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska" informuje o ogłoszonych konkursach grantowych w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.

Więcej aktualności

Gminy partnerskie