• warsztat_refleksyjny_baner.jpeg
    18.02.2020

Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym

Serdecznie zapraszamy członków i beneficjentów oraz członków organów stowarzyszenia LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" do wzięcia udziału w warsztacie refleksyjnym, który odbędzie się w dniu: 25.02.2020 r. o godzinie 16:00 w "Aleksandra Cafe", ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 w Kłobucku. Prosimy o potwierdzenie obecności mailowo: biuro@lgd-klobuck.pl.

• W imieniu Starostwa Powiatu Kłobuckiego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Kłobucku serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne "Krajowy Fundusz Szkoleniowy i inne formy wsparcia pracodawców w powiecie kłobuckim" w dn. 13.02.2020, w godz. 10:00-13:00.

• W imieniu Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszamy na bezpłatne 2 dniowe szkolenie pn.: „Akademia Lidera”! w terminie 19 luty (9:00-15:00) i 20 luty (9:00-15:00), w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej, ul. Śląska 20.

• Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH kursach językowych i komputerowych dla PRACOWNIKÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

Więcej aktualności