Flaga UE Logo Leader Logo LGD Zielony Wierzhołek Śląska Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Uwaga! Od dnia 13.03.2020 r. do odwołania, kontakt osobisty w biurze LGD z pracownikami biura będzie możliwy po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty/spotkania pod numerem telefonu 34 317 25 30.

 • baner_kierunek_młodzież.jpeg
  23.09.2020

  Warsztaty w ramach Konkursu Grantowego „Równać Szanse”

  Już w następny poniedziałek odbędą się warsztaty pisania wniosku do Projektu Granatowego ,,Równać szanse”, gdzie Instytucje (GOKi, biblioteki), Organizacje pozarządowe, a także grupy nieformalne (z całego województwa) mogą otrzymać nawet 8500 zł na projekty skierowane do młodzieży. W tej edycji warsztaty odbywają się w Kłomnicach.

 • Podsumowanie naszych działań w PROW 2014-2020 i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia audycji wyemitowanej na kanale TVS 24 lipca. O LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" od (5 minuty filmu). Miłego oglądania.
  https://tvs.pl/tv/nowe-na-wsi-wydanie-24-07-2020/

 • Związek Młodzieży Wiejskiej jest realizatorem operacji pn. "Wioski tematyczne sposobem zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich". W ramach zadania przewidziano trzydniowy wyjazd szkoleniowy, który odbędzie się w dniach 4-6 września 2020 r. na obszarze powiatu Nidzickiego (woj. warmińsko-mazurskie). W szkoleniu mogą wziąć udział mieszkańcy obszarów wiejskich województwa śląskiego w wieku od 16 r.ż

 • MRiRW wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”. Kampania promuje polskiebazarek.pl, będący odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów-pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Można na nim bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży swoich produktów.

Więcej aktualności

Gminy partnerskie