• bitwa_regionow.jpeg

Konkurs dla KGW

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z obszaru działania LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" do wzięcia udziału w V edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objęło MRiRW. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

• Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie zaprasza na bezpłatne warsztaty informacyjne dla przedstawicieli przedsiębiorców i pracodawców prowadzących działalność gospodarczą na terenie woj. śląskiego w ramach projektu pozakonkursowego pn.: Praca z EURESem – Twoim sukcesem!

• W związku z monitorowaniem realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, Zarząd LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" zwraca się z prośbą skierowaną do mieszkańców obszaru objętego LSR o wypełnienie załączonej ankiety badającej poziom satysfakcji i jakości

• warsztat_refleksyjny_baner.jpeg

Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, naszych członków i beneficjentów oraz członków organów stowarzyszenia LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" do wzięcia udziału w warsztacie refleksyjnym, który odbędzie się w dniu: 21.02.2019 r. o godzinie 16:00 w Restauracji "Pod Grzybkiem" ul. Piwna 7 w Zawadach gm. Popów.

Więcej aktualności