Flaga UE Logo Leader Logo LGD Zielony Wierzhołek Śląska Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • baner_film_slaskie_LGD.jpeg
  28.10.2021

  Film o śląskich LGD zrealizowany w ramach KSOW

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia animowanego filmu obrazującego ideę podejścia LEADER na przykładzie działalności śląskich LGD. Materiał opracowany przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska" oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska". Kliknij tutaj.

 • baner_konferencja 26.10.2021.jpeg
  12.10.2021

  Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt.: Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?, która odbędzie się w dniu 26 października 2021 r., o godz. 10:00, w Miejskim Ośrodku Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku.

 • baner_budżet_obywatelski.jpeg
  17.09.2021

  Zagłosuj na zadanie z Budżetu Obywatelskiego

  Wejdź na bo.slaskie.pl, do zakładki "Głosuj" i wybierz zadanie MBO-0172/P6/21 Rozwój turystyki rowerowej - wyznaczenie nowych szlaków rowerowych na terenie powiatu kłobuckiego i częstochowskiego. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również dzieci).

 • Baner_UJD_rekrutacja.jpeg
  03.09.2021

  Rekrutacja na studia UJD

  Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie do 13 września 2021 roku prowadzi rekrutację na studia. Wśród wielu nowych kierunków studiów uruchomionych w tym roku akademickim znajduje się m.in. Produkcja i marketing żywności - kierunek adresowany do kandydatów pochodzących z terenów wiejskich.

Więcej aktualności

Gminy partnerskie