• baner_film_slaskie_LGD.jpeg
    28.10.2021

Film o śląskich LGD zrealizowany w ramach KSOW

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia animowanego filmu obrazującego ideę podejścia LEADER na przykładzie działalności śląskich LGD. Materiał opracowany przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska" oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska". Kliknij tutaj.

• baner_konferencja 26.10.2021.jpeg
    12.10.2021

Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt.: Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?, która odbędzie się w dniu 26 października 2021 r., o godz. 10:00, w Miejskim Ośrodku Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku.

• baner_budżet_obywatelski.jpeg
    17.09.2021

Zagłosuj na zadanie z Budżetu Obywatelskiego

Wejdź na bo.slaskie.pl, do zakładki "Głosuj" i wybierz zadanie MBO-0172/P6/21 Rozwój turystyki rowerowej - wyznaczenie nowych szlaków rowerowych na terenie powiatu kłobuckiego i częstochowskiego. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również dzieci).

• Baner_UJD_rekrutacja.jpeg
    03.09.2021

Rekrutacja na studia UJD

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie do 13 września 2021 roku prowadzi rekrutację na studia. Wśród wielu nowych kierunków studiów uruchomionych w tym roku akademickim znajduje się m.in. Produkcja i marketing żywności - kierunek adresowany do kandydatów pochodzących z terenów wiejskich.

• Baner_Logo_Śląskie NOWEFIO.jpeg
    31.08.2021

Program grantowy "Śląskie NOWEFIO"

W dniu 02.09.2021 o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w formie zdalnej na platformie Google Meet (po zapisaniu się każdy uczestnik otrzyma link) "Jak przygotować wniosek do programu Śląskie NOWEFIO?". Zgłoszenie proszę o wysłanie na adres: fio@bcp.org.pl bądź też kontaktując się pod numerem tel. 699 713 353.

• baner_walne.jpeg
    12.08.2021

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” zaprasza Członków LGD na WALNE ZEBRANIE, które odbędzie się w dniu  19 SIERPNIA 2021 r. w Blachowni, Centrum Aktywności Obywatelskiej ul. Sienkiewicza 16, o godzinie 17.00 - I termin, o godzinie 17.15 - II termin.