• baner_walne.jpeg
    17.01.2022

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” zaprasza Członków LGD na WALNE ZEBRANIE, które odbędzie się w dniu  24 STYCZNIA 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Kłobucku, ul. 11 Listopada 6, o godzinie 17.00 - I termin, o godzinie 17.15 - II termin.

• baner_wesolych_swiat.jpeg
    23.12.2021

Życzenia Bożonarodzeniowe

Zdrowych, radosnych, spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

• Do dnia 14 grudnia 2021 r. poddajemy do konsultacji społecznych propozycję zmian w lokalnych kryteriach wyboru. Do tego terminu mogą Państwo zgłaszać uwagi do propozycji przedstawionych na stronie www.lgd-klobuck.pl.

• baner_film_slaskie_LGD.jpeg
    28.10.2021

Film o śląskich LGD zrealizowany w ramach KSOW

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia animowanego filmu obrazującego ideę podejścia LEADER na przykładzie działalności śląskich LGD. Materiał opracowany przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska" oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska". Kliknij tutaj.

• baner_konferencja 26.10.2021.jpeg
    12.10.2021

Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt.: Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?, która odbędzie się w dniu 26 października 2021 r., o godz. 10:00, w Miejskim Ośrodku Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku.

• baner_budżet_obywatelski.jpeg
    17.09.2021

Zagłosuj na zadanie z Budżetu Obywatelskiego

Wejdź na bo.slaskie.pl, do zakładki "Głosuj" i wybierz zadanie MBO-0172/P6/21 Rozwój turystyki rowerowej - wyznaczenie nowych szlaków rowerowych na terenie powiatu kłobuckiego i częstochowskiego. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również dzieci).