Uwaga! Od dnia 13.03.2020 r. do odwołania, kontakt osobisty w biurze LGD z pracownikami biura będzie możliwy po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty/spotkania pod numerem telefonu 34 317 25 30.

Aktualności

• Podsumowanie naszych działań w PROW 2014-2020 i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia audycji wyemitowanej na kanale TVS 24 lipca. O LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" od (5 minuty filmu). Miłego oglądania.

• Związek Młodzieży Wiejskiej jest realizatorem operacji pn. "Wioski tematyczne sposobem zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich". W ramach zadania przewidziano trzydniowy wyjazd szkoleniowy, który odbędzie się w dniach 4-6 września 2020 r. na obszarze powiatu Nidzickiego (woj. warmińsko-mazurskie). W szkoleniu mogą wziąć udział mieszkańcy obszarów wiejskich województwa śląskiego w wieku od 16 r.ż

• MRiRW wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”. Kampania promuje polskiebazarek.pl, będący odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów-pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Można na nim bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży swoich produktów.

• Zapraszamy Państwa do czynnego udziału w aktualizacji LSR, ocenie funkcjonowania LGD oraz badaniu poziomu satysfakcji mieszkańców (ocena jakości życia na obszarze LGD)

• baner_walne.jpeg
    24.06.2020

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” zaprasza Członków LGD na WALNE ZEBRANIE, które odbędzie się w dniu  2 LIPCA 2020 r. w Blachowni, Centrum Aktywności Obywatelskiej ul. Sienkiewicza 16, o godzinie 17.00 - I termin, o godzinie 17.15 - II termin.

• baner_miniforum.jpeg
    11.05.2020

Zapraszamy na Miniforum online

Serdecznie zapraszam przedstawicieli NGO z powiatu kłobuckiego na Miniforum organizacji pozarządowych.

Już 19 maja 2020 r. (wtorek) o 10:00 połączymy się online.

Zapisy: Paula Wypych  . W treści maila proszę podać imię nazwisko oraz nazwę organizacji.