DOFINANSOWANIE DO 80%! - Przyjdź do nas po dofinansowanie na usługi rozwojowe. - Kursy, szkolenia i doradztwo dla właścicieli i pracowników Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zapraszamy!

Aktualności

• Informujemy, że w dniu 11.04.2018 r. zostały zakończone nabory o powierzenie grantu w ramach poddziałania  „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Ogółem wpłynęły 24 wnioski.

• baner_wielkanoc.jpeg
    29.03.2018

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego dyngusa, optymizmu i samych pogodnych, wiosennych dni.

• baner_granty_spotkanie.jpeg
    15.03.2018

Spotkanie informacyjno-konsultacynje

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji i potencjalnych Grantobiorców, na spotkanie informacyjno-konsultacyje z zakresu projektów grantowych, przygotowujące do aplikowania o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 w zakresie projektów grantowych.

• baner_granty.jpeg
    14.03.2018

Nabory na projekty grantowe

Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska" informuje o ogłoszonych konkursach grantowych w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.

• Badanie satysfakcji i jakości

• warsztat_refleksyjny_baner.jpeg

Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym

Serdecznie zapraszamy członków organów Stowarzyszenia LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" oraz naszych beneficjentów do udziału w warsztacie refleksyjnym, który odbędzie się w dniu: 20.02.2018 r. o godzinie 16:00 w Restauracji "Karczma Kresowa" ul. Częstochowska 1 w Wilkowiecku gm. Opatów.