Aktualności

• W związku z monitorowaniem realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, Zarząd LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" zwraca się z prośbą skierowaną do mieszkańców obszaru objętego LSR o wypełnienie załączonej ankiety badającej poziom satysfakcji i jakości

• warsztat_refleksyjny_baner.jpeg

Zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, naszych członków i beneficjentów oraz członków organów stowarzyszenia LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" do wzięcia udziału w warsztacie refleksyjnym, który odbędzie się w dniu: 21.02.2019 r. o godzinie 16:00 w Restauracji "Pod Grzybkiem" ul. Piwna 7 w Zawadach gm. Popów.

• wreczyckie_jaselka.jpeg

Wręczyckie Jasełka 2019

LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" serdecznie zaprasza na finałową galę “Wręczyckich Jasełek 2019” Tradycje Bożonarodzeniowe budujące tożsamość, która odbędzie się w dniu 20.01.2019 r. od godz. 15:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.

• baner_wesolych_swiat.jpeg

Życzenia Bożonarodzeniowe

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą powodem wielu chwil radości i refleksji, a na nadchodzący Nowy Rok 2019 życzymy satysfakcji z podjętych wyzwań i inspiracji do podejmowania nowych.

• baner_targi_pracy.jpeg

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy 24.10.2018

Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku (ul. Zamkowa 6), gdzie odbędzie się konferencja pt. "Szkolnictwo zawodowe w powiecie kłobuckim po 1918 roku" oraz Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. LGD "Zielony Wierzchołek Śląska" zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie można uzyskać informacje na temat funduszy unijnych.

• czyste powietrze 6.jpeg

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

LGD „Zielony Wierzchołek Śląska” zaprasza w imieniu organizatorów na spotkanie informacyjne dotyczące programu

CZYSTE POWIETRZE