Uczestnicy wyjazdu pokrywają jedynie bilety wejściowe na targi w wysokości 12 euro oraz wyżywienie oprócz obiadokolacji w dniu 25.01.2020 oraz śniadania w dniu 26.01.2020. Udział w wyjeździe może wziąć maksymalnie 40 osób – członków Lokalnej Grupy Działania "Zielony Wierzchołek Śląska". Decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja uczestników trwa do środy 22 stycznia 2020. W przypadku wyczerpania miejsc organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu:

DOCformularz zgłoszeniowy-Targi Grüne Woche.doc (461,50KB)

PDFformularz zgłoszeniowy-Targi Grüne Woche.pdf (470,09KB)
 

Program wyjazdu:

Sobota 25.01.2020

345 – Zbiórka uczestników wyjazdu – parking za domem handlowym Merkury w Kłobucku.

400 – Wyjazd z Kłobucka.

Ok. 1200 – 1700 – Zwiedzanie Międzynarodowych Targów Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa

1830 – Obiadokolacja w Pensjonacie Leśniczówka w Słubicach.

1900 – Spotkanie z przedstawicielami LGD "Zielona Dolina Odry i Warty" (z woj. lubuskiego).

Niedziela 26.01.2020

900 – Śniadanie

Ok. 1700 – Powrót do Kłobucka

 

 

Wróć na początek strony